Çankaya İngilizce Kursları Fiyatları Ankara

hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

Hemen Ara +90312 232 12 17

Ön Bilgi Formu

Ankara Çankaya İngilizce kursları fiyatları makalemiz içerisinde bulunuyorsunuz. İngilizce öğrenmek için günümüzde oldukça farklı yol bulunmaktadır. Bu yollar arasında en geleneksel ve en revaçta olan geçmiş yıllarda olduğu gibi yüz yüze ingilizce kursu veren dil okullarına kayıt olmaktır. Ankara ingilizce kursları fiyatları yüz yüze eğitim baz alınarak oluşturulduğunda nasıl bir fiyatlama ortaya çıkıyor veya fiyatlama yapılırken hangi hususlar göz önüne alınıyor yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Ankara Çankaya İngilizce Kursları Fiyatları

Ankara Çankaya İngilizce kursları fiyatları eğitim kurumlarının kur başı maliyetine göre sunulmaktadır. eğitim kurumlarının vermiş olduğu kur saatleri genel olarak günlük 2 ders olmak üzere 40 dakikadan 80 dakika olarak verilmektedir. Tabi her kurumun ders işleme politikasına veya alınan kurun saatine ve gününe göre değişkenlik gösterebilir. Ankara Çankaya ingilizce kusları fiyatları 5.000 TL ile 20.000 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Ankara Çankaya İngilizce Dil Kursu Kur Seviyeleri

Ankara Çankaya ingilizce dil kursu kur seviyeleri, eğitim kurumlarının ingilizce alanında verebildikleri kurları kapsamaktadır. 2 kur genellikle 6 ay kadar sürebilmektedir. İngilizce kurlar kişilerin seviyelerine göre belirlenmektedir. Giriş seviyesi bir kişi A1 seviyesinden kurslara başlayabilmektedir. Kurlar tamamlandıkça kişinin ingilizce becerileri artmaktadır. Aşağıda bu kurların listesini görebilirsiniz.

  • A1 İngilizce
  • A2 İngilizce
  • B1 İngilizce
  • B2 İngilizce
  • C1 İngilizce
  • C2 İngilizce

Ankara Çankaya Online İngilizce Kursları Fiyatları

Ankara Çankaya online ingilizce kursları fiyatları oluşturan firmalar yüz yüze eğitim veren dil okullarının yanı sıra sadece online eğitim veren firmalar tarafından da belirlenebilmektedir. Çağrı Dil okulu yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile online eğitimlerini Türkiye’nin her yerine sunabilmektedir. Online kurslar hakkında bilgi almak için Çağrı Dil Okulu’na 0312 232 12 17 telefon numarasından veya +90 552 279 90 96 whatsapp numarası’ndan mesaj atabilirsiniz.

Ankara Çankaya Yüz Yüze İngilizce Kursları Fiyatları

Yüz yüze dil eğitimi hiç şüphesiz günümüzde de oldukça popüler bir vaziyettedir. Yüz yüze dil eğitimlerinin en merak edilen konuları arasında Ankara Çankaya yüz yüze ingilizce kursları fiyatları konusu gelmektedir. Yüz yüze eğitimlerde kurs fiyatları kur başı olarak hesaplanıp öğrencilere sunulmaktadır. Firmaların bünyelerinde gerçekleştirdiği kampanyalar ile bu fiyatlar dönemsel olarak değişebilmektedir. Yüz yüze ingilizce kurslarının genelde 1 kur maliyeti 5.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir.

Ankara Çankaya En İyi İngilizce Kursları

Ankara Çankaya en iyi ingilizce kursları araştırması içerisindeyseniz en çok dikkat etmeniz gereken konular arasında kurumun geçmişinin başarılı olması gelmektedir. Dil okullarının fazla olması insanların kafasını karıştıran dolayısıyla en iyi ingilizce kursu aramalarının yapılmasına neden olan bir durumdur. İyi bir eğitim kurumunun belirlenmesinde eğitmen kalitesi, kurumun tecrübesinin fazla olması gibi konuların araştırılması gerekir.

İngilizce Konuşma Kursları Ankara Çankaya

Anlıyorum fakat konuşamıyorum gibi düşünceler ingilizce öğrenimi sonrasında beliren durumlardandır. İngilizce konuşma kursları Ankara Çankaya eğitimleri bölgenizde mevcut ise bu gibi düşüncelerin üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Konuşma kursları veya konuşma kulüpleri kişilerin hem sosyalleşip hem de ingilizce konuşma becerilerini geliştirebildikleri yerler olabilmektedir.

Hızlandırılmış İngilizce Kursları Ankara Çankaya

İngilizce öğrenmek için fazla zaman ayıramıyorsanız hızlandırılmış ingilizce kursları Ankara Çankaya eğitimleri sizin için faydalı olabilir. Hızlandırılmış ingilizce kursları, 3-6 aylık zaman içerisinde öğrenilmesi planlanan derslerin daha kısa bir süreçte öğrenilmesi için hazırlanmış özel bir program ile öğrencilere sunulmasıdır. Yoğunlaştırılmış ingilizce kursları ile öğrenciler yoğun bir ders çalışma temposuyla normal ingilizce eğitimlerine nazaran daha kısa sürede hedefledikleri dil öğrenimi seviyesine ulaşabilmektedirler

Ankara Çankaya İngilizce Kursları Fiyatları Listesi

Ankara Çankaya İngilizce kursları fiyatları listesi milli eğitim bakanlığı web sitesinden herkese açık bir şekilde sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

iliilcesikurumadikurumadresitelefonprogramlar
ANKARAÇANKAYAENERJİK NAİF TEKNOLOJİK AZİMLİ LAİK PRATİK İSTEKLİ (ENTALPİ) AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUALACAATLI MAH. 3350 CAD. NO: 17 ÇANKAYA / ANKARA3122422002KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL 3BİLGİ BİLGİSAYAR VE MESLEKİ EĞİTİM KURSUKIZILAY MAH. GAZİ MUSTAFA KEMAL BUL. NO: 16 İÇ KAPI NO: 6 ÇANKAYA / ANKARA3122321112İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu,Çocuk Bakımı-Gelişimi ve Eğitimi Elemanı Yetiştirme Kursu,Bilgisayarla Muhasebe Kurs,Üst Düzey Yönetici Asistanı Yetiştirme,İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı (02/02/2010-640),Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Site ve Apartman Yöneticiliği Kurs Programı,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Güzellik Uzmanı Kurs Programı,Makyaj Uygulayıcısı Kurs Programı,Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı Kurs Programı,Masaj Uygulayıcısı Kurs Programı,Bilgisayar İşletmeni Yetiştirme Kurs Programı,Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kursu,Sigortacılık Eğitimi Kurs Programı,Reklamcılık Kurs Programı,Bilgisayarla Muhasebe (Uzaktan Eğitim),Site ve Apartman Yöneticiliği Kurs Programı (Uzaktan Öğretim),Diksiyon (Etkili Konuşma) Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),El ve Ayak Bakımı Kurs Programı,Epilasyon Uygulayıcısı Kurs Programı,Bölgesel İnceltme Uygulayıcısı Kurs Programı,Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Kurs Programı,Anlayarak Hızlı Okuma Kurs Programı,Temel Emlakçılık Hizmetleri Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Erkek Kuaförü Kurs Programı,Kadın Kuaförü Kurs Programı,Üst Düzey Yönetici Asistanı Yetiştirme Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Yönetici Sekreterlik Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Cilt Bakımı Uygulayıcısı Kurs Programı,İnternet Tabanlı Emlak Danışmanlığı Kursu (Uzaktan Eğitim),İnternet Tabanlı Konut Finansmanı Tanıtım ve Pazarlama Danışmanlığı Kursu (Uzaktan Eğitim),Emlak Danışmanlığı ve Konut Finansmanı Tanıtım ve Pazarlama Temsilciliği (Mortgage Brokerliği) Kurs Programı (Uzaktan Öğretim),Manikür Uygulayıcısı (Manikürist) Kurs Programı,Seri Atışlı (Ütüleme) Diode Lazer Epilasyon Kurs Programı,Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi (HBO Programı - Uzaktan Eğitim),Ana Baba Eğitimi Kursu Programı,Kuaförlük Kursu Programı,Türk İşaret Dili (Hayat Boyu Programı),Arıcılık (Hayat Boyu Programı),Bilgisayarda Hızlı Klavye Kullanımı (Hayat Boyu Programı),Kişisel Gelişim (Hayat Boyu Programı),Masaj Uygulayıcı (Hayat Boyu Programı),Siber Tehdit İstihbaratı (Cyber Threat Intelligence) (Hayat Boyu Programı),Temel F Klavye Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),Çocuk Bakım Elemanı (Hayat Boyu Programı),İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi (Hayat Boyu Programı),Aile Danışmanı (Hayat Boyu Programı),Türk İşaret Dili (Tid) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı (Hayat Boyu Programı),İş Sağlığı Ve Güvenliği (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ABRA KİŞİSEL GELİŞİM KURSUÇANKAYA MAH. PROF. DR. AZİZ SANCAR CAD. NO: 5 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA5435743315İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL AÇILIM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUANITTEPE MAH. GAZİ MUSTAFA KEMAL BUL. NO: 95 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA3124195641İngilizce Kurs Programı,Alman Programı (Uzaktan Eğitim),İngilizce Kurs Programı (Uzaktan Öğretim),Halkla İlişkiler Kursu Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi Kursu,Özel Öğretim Kurumlarına Halkla İlişkiler ve Büro Personeli Yetiştirme Kursu,Motorlu Kara Taşıtı Ticareti Kurs Programı,Çocuk Bakımı-Gelişimi ve Eğitimi Elemanı Yetiştirme Kursu,Masaj Uygulayıcısı Kurs Programı,Özel Eğitim Alanında Yardımcı Elaman Yetiştirme Kursu Programı,Ana Baba Eğitimi Kursu Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Üst Düzey Yönetici Asistanı Yetiştirme Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Emlak Danışmanlığı ve Konut Finansmanı Tanıtım ve Pazarlama Temsilciliği (Mortgage Brokerliği) Kurs Programı (Uzaktan Öğretim),Bilgisayarla Muhasebe (Uzaktan Eğitim),Rusça Kurs Programı (Uzaktan Öğretim),Fransızca Kursu,Almanca Kurs,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,İtalyanca Kurs Programı,Eğiticinin Eğitimi Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Arapça Kurs Programı,Bilgisayar İşletmeni Yetiştirme Kurs Programı,Site ve Apartman Yöneticiliği Kurs Programı (Uzaktan Öğretim),Aile Danışmanı (HBO - Uzaktan Eğitim),İnsan Kaynakları Yönetimi Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Sigortacılık Eğitimi Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Diksiyon (Etkili Konuşma) Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),İnsan Kaynakları Alanı Meslek Kursu Programı (Uzaktan Eğitim),İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Türk İşaret Dili (Tid) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),Çocuk Bakım Elemanı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ADMER AVRUPA DİL MERKEZİ KURSUCUMHURİYET MAH. ZİYA GÖKALP CAD. SOYSAL ZEMİN ÇARŞI SİTESİ NO: 3 İÇ KAPI NO: 112 ÇANKAYA / ANKARA3124339222Fransızca Kursu,Rusça Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUCUMHURİYET MAH. BAYINDIR 1 SK. NO: 20 İÇ KAPI NO: 13 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 14-15)5436684140Türk Dili Kursu,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Matematik Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İngilizce Dil Öğretim Kursu (Uzaktan Eğitim),A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İtalyanca Kurs Programı,Rusça Kursu,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Seyahat İngilizcesi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Arapça Kurs Programı,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,İspanyolca Kursu,Japonca Dil Öğretim Kursu,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,Fransızca Kursu,Almanca Kurs,Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL AKADEMİK BATI DİLLERİ YABANCI DİL KURSUKÜLTÜR MAH. MİTHATPAŞA CAD. NO: 43E ÇANKAYA / ANKARA3124339999Bateri Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,İspanyolca Kursu,Fransızca Kursu,Almanca Kurs,Arapça Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL AKDERE ÇÖZÜM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU50.YIL MAH. MEHMET ALİ ALTIN CAD. NO: 18 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4-5-6)3123651159A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL AKIN DİL YABANCI DİL KURSUKAVAKLIDERE MAH. ATATÜRK BUL. NO: 169 İÇ KAPI NO: 20 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 23-24-25-28)3124170720Almanca Kurs,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Fransızca Kursu,İtalyanca Kurs Programı,Rusça Kursu,Arapça Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ALİ ARICI KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKÜLTÜR MAH. DR.MEDİHA ELDEM SK. NO: 53 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3)5336634334Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ALİ EFENDİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUFİDANLIK MAH. MİTHATPAŞA CAD. UĞURLU APT. BLOK NO: 21 İÇ KAPI NO: 11 ÇANKAYA / ANKARA5398334651Arapça Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ALPAN AKADEMİ KURSLARICUMHURİYET MAH. ZAFER MEY. NO: 7 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA3124301641Uluslararası Ticaret Kursu,Girişimcilik,İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu,Almanca Kurs,Bilgisayarla Muhasebe Kurs,Üst Düzey Yönetici Asistanı Yetiştirme,Bilgisayarlı Muhasebe Kurs Programı,Bilgisayar İşletmeni Yetiştirme Kurs Programı,İş İngilizesi Seminer Programı I,İş İngilizesi Seminer Programı II,Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Kişisel Gelişim (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ALTIN GEÇİT YABANCI DİL KURSUFİDANLIK MAH. ZİYA GÖKALP CAD. DAMAR ARIKOĞLU İŞHANI BLOK NO: 21 İÇ KAPI NO: 10 ÇANKAYA / ANKARA3124178745Almanca Kurs,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ALTIN ŞEF MESLEKİ EĞİTİM KURSUPROF. DR. AHMET TANER KIŞLALI MAH. 2815 SK. NO: 7 ÇANKAYA / ANKARA3122302500Temel Aşçılık Eğitimi Kurs Programı,Temel Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Aşçı Kurs Programı,Pastacı Kurs Programı,Ekmekçilik Kurs Programı,Profesyonel Barista ve Kahve Hazırlama Eğitimi Kurs Programı,Dünya Mutfakları Kurs Programı,Temel Pastacılık Kurs Programı,Asya Mutfağı Kurs Programı,Bar ve Servis Eğitimi Kurs Programları,Yiyecek Üretimi Kurs Programı,Yiyecek İçecek Hizmetleri İşletmeciliği Kurs Programı,Klasik Türk Mutfağı Kurs Programları,İngilizce Kurs Programı,(Ho Re Ka) Bulaşık Yıkama Elemanı Yetiştirme Kurs Programları,Peynir Üretim Elemanı Yetiştirme Kurs Programları,(Ho Re Ka) Servis Personeli (Garson) Yetiştirme Kursu,(Ho Re Ka) Ön Büro (Resepsiyon) Elemanı Yetiştirme Kursu,(Ho Re Ka) Bar Servis Personeli Yetiştirme Kursu,Yat Mutfağı Personeli Yetiştirme Kurs Programı,Fermente ve Distile İçecek Servis Elemanı Yetiştirme Kursu,İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi (Hayat Boyu Programı),Aşçı Çırağı (Hayat Boyu Programı),Aşçı Yardımcısı (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL AMERİKAN KÜLTÜR DİL SINAVLARI YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. KÖK ÇARŞISI VE İŞ HANI BLOK NO: 2D ÇANKAYA / ANKARA3124252121İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL AMERİKANCA KÜLTÜR YABANCI DİL KURSUMUSTAFA KEMAL MAH. DUMLUPINAR BUL. NO: 274/7 İÇ KAPI NO: 11 ÇANKAYA / ANKARA5055008118İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Fransızca Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANADOLUM YABANCI DİL KURSUKIZILAY MAH. ŞEHİT ADEM YAVUZ SK. KUMRULAR İŞ MERKZ BLOK NO: 17 İÇ KAPI NO: 16 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 17)5061009327Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANGORA DİL YABANCI DİL KURSUKORU MAH. AHMET TANER KIŞLALI CAD. NORTHSTAR BLOK NO: 4 İÇ KAPI NO: 13 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 14)2132402546İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Seyahat İngilizcesi Kursu,İspanyolca Kursu,Fransızca Kursu,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANGORA FEN KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 107 İÇ KAPI NO: 67 ÇANKAYA / ANKARA5306380687Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,İngilizce Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANITTEPE KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMALTEPE MAH. ÖZVEREN CAD. NO: 22 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 6)3122302807Satranç Kursu Programı,Mega Hızlı Okuma Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKA AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUÜMİT MAH. 2539 SK. NO: 48A ÇANKAYA / ANKARA54129271959-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA AKTİF İNGİLİZCE DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. SELCAN HAN BLOK NO: 127 İÇ KAPI NO: 7 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 8)3124187973Almanca Kurs,Fransızca Kursu,İspanyolca Kursu,İngilizce Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. MEŞRUTİYET APT. BLOK NO: 19 İÇ KAPI NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA3124172266İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Fransızca Kursu,Almanca Kurs,İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA BAŞARI KİŞİSEL GELİŞİM KURSUAZİZİYE MAH. HOŞDERE CAD. ALİCAN BLOK NO: 193 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 4)5062683829KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA CAN İNGİLİZCE DİL KURSUSANCAK MAH. TURAN GÜNEŞ BUL. NO: 17A ÇANKAYA / ANKARA31244265029-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA ÇAĞRI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. SEMİHA APT. BLOK NO: 137 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4-5-6-7-8-9-10)3122321217Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,Fransızca Kursu,İlahiyat Programlarını Destekleme Kursu,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Bulgarca Seviye A2 Kursu (04/09/2012-3961 sayılı TTK Mütalaası),Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,İspanyolca Kursu,Mesleki İngilizce Kursu Programı,İtalyanca Kurs Programı,Japonca Dil Öğretim Kursu,Bulgarca Seviye A1 Kursu (09/01/2012-0119 sayılı TTK Mütalaası),Rusça Kursu,Almanca Kurs,Arapça Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Özel Öğretim Kurumlarına Halkla İlişkiler ve Büro Personeli Yetiştirme Kursu,Profesyonel Turist Rehberliği Sınavlarına Hazırlık Kurs Programı,Protokol Sosyal İlişkiler Ve Görgü Kuralı Kurs Programı,Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik (SMMM) Staja Giriş Sınavına Hazırlık Kursu,Seyahat İngilizcesi Kursu,Türk Dili Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Yunanca A1 Seviyesi (Hayat Boyu Programı),Türk İşaret Dili (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası (Hayat Boyu Programı),Boşnakça A2 Seviye (Hayat Boyu Programı),Boşnakça A1 Seviye (Hayat Boyu Programı),İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi (Hayat Boyu Programı),Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA ETKİN YABANCI DİL, MATEMATİK VE BİLGİSAYAR KURSUKIZILAY MAH. ATATÜRK BUL. NO: 94 İÇ KAPI NO: 17 ÇANKAYA / ANKARA3124254447Özel Öğretim Kurumlarına Halkla İlişkiler ve Büro Personeli Yetiştirme Kursu,Girişimcilik,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kursu,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Bilgisayar İşletmeni Yetiştirme Kurs Programı,Sigortacılık Eğitimi Kurs Programı,CISCO (CCNP) Ağ Uzmanı Yetiştirme Kurs Programında Değişiklik Yapılması,CISCO (CCNA) Ağ Yöneticisi Yetiştirme Kurs Programında Değişiklik Yapılması,E-Ticaret Programcısı Yetiştirme Kurs Programı,Mekanik Daktilo ve Bilgsayarla Daktilografi Kursu,Güzel Sanatlar Bilgisayarlı Grafik kursu Programı,Yönetici Sekreterlik Kursu Programı,Ön Muhasebe (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA GARANTİ ALMANCA YABANCI DİL KURSUCUMHURİYET MAH. SELANİK CAD. NO: 7 İÇ KAPI NO: 6 ÇANKAYA / ANKARA3122299291Almanca Kurs,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. KARANFİL SK. ÇÖMLEKÇİOĞLU APT. BLOK NO: 37 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4)3124356666İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA İNGİLİZCE ZAMANI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. KORAY İŞHANI BLOK NO: 1 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA3124186101İngilizce Kurs Programı,Almanca Kurs,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA LİNGO SMART YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. KORAY İŞHANI BLOK NO: 1 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA3124199942İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA LİSAN FEN AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. NO: 19 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA5076291652A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Arapça Kurs Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Rusça Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,Almanca Kurs,Turizm ve Havacılık Personeli Mesleki İng.Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ANKARA TEK OL YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. GAMA İŞ HANI SİTESİ NO: 97 İÇ KAPI NO: 14 ÇANKAYA / ANKARA3124179810Fransızca Kursu,Almanca Kurs,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ARİF KORKMAZ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUERZURUM MAH. SOYSAL SK. NO: 8 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3)3125620335Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ARKİ EĞİTİM KURSUİLKBAHAR MAH. KONRAD ADENAUER CAD. NO: 37B ÇANKAYA / ANKARA3124902202Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ARTI BAŞARI DÜNYASI KİŞİSEL GELİŞİM KURSUÜMİT MAH. 2532 CAD. NO: 7 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2--3--4)3122363007Matematik Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ARTI RAMAZAN GÖKMEN KARATAŞ DİL KURSUCEBECİ MAH. EVREN SK. NO: 35 İÇ KAPI NO: 9 ÇANKAYA / ANKARA3123636331Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Mega Hızlı Okuma Kursu,İtalyanca Kursu Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,Seyahat İngilizcesi Kursu,Zeka Oyunları Kursu,İş İngilizesi Seminer Programı I,İş İngilizesi Seminer Programı II,TOEFL Seminer Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ATAKULE AMERİKANCA KÜLTÜR YABANCI DİL KURSUÇANKAYA MAH. SİMON BOLİVAR CAD. NO: 5 İÇ KAPI NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA3124795353İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL AY GÜZEL SANATLAR VE KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUTLUKENT MAH. 1942 CAD. NO: 25 ÇANKAYA / ANKARA3122354433Solfej - Şarkı Söyleme Kursu,Piyano Kurs Programı,Resim Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Gitar Kursu,Keman Kursu,Bateri Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL AYDIN AKADEMİ BİLGİSAYAR KURSUKIZILAY MAH. ATATÜRK BUL. NO: 94 İÇ KAPI NO: 14 ÇANKAYA / ANKARA3124189494Bilgisayar İşletmeni Yetiştirme Kurs Programı,Mekanik Daktilo ve Bilgsayarla Daktilografi Kursu,Autocad Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),İngilizce Kurs Programı,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Yazılımcı Yetiştirme Kurs Programı,Bilgisayarlı Muhasebe Kurs Programı,Bilgisayar Programcılığı,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),
ANKARAÇANKAYAÖZEL BAHÇELİEVLER AMERİKAN KÜLTÜR YABANCI DİL KURSUYUKARI BAHÇELİEVLER MAH. 61 CAD. NO: 25 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA31242412349-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BAHÇELİEVLER SINAV KİŞİSEL GELİŞİM KURSUEMEK MAH. 19 SK. NO: 49 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4)5077026691Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BAHÇELİEVLER TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ YABANCI DİL KURSUBAHÇELİEVLER MAH. AZERBAYCAN CAD. NO: 35 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA31221307879-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,İspanyolca Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BAKIŞ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUCEVİZLİDERE MAH. 1225 SK. NO: 3A ÇANKAYA / ANKARA3124730022KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İlahiyat Programlarını Destekleme Kursu,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BALGAT FİNAL KİŞİSEL GELİŞİM KURSUNASUH AKAR MAH. ZİYABEY CAD. NO: 37 İÇ KAPI NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA3122841014Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Seyahat İngilizcesi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BALGAT KİŞİSEL GELİŞİM KURSUOĞUZLAR MAH. CEYHUN ATUF KANSU CAD. NO: 40 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 4)31228630019-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Türk Dili Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BARTAŞ MESLEKİ EĞİTİM KURSUKÜLTÜR MAH. YÜKSEL CAD. NO: 39 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 4)5325704911Almanca Kurs,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Seyahat İngilizcesi Kursu,Özel Öğretim Kurumlarına Halkla İlişkiler ve Büro Personeli Yetiştirme Kursu,Üst Düzey Yönetici Asistanı Yetiştirme,İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Kurs Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Arapça Kurs Programı,Rusça Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,Temel Emlâkçılık Hizmetleri Kursu,İngilizce Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kursu Programı,Avcı Eğitimi (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL BARTU BERKÖZ YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. ÇELİK İŞ HANI BLOK NO: 18 İÇ KAPI NO: 4 ÇANKAYA / ANKARA3124180041TOEFL Seminer Programı,İş İngilizesi Seminer Programı I,İş İngilizesi Seminer Programı II,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Almanca Kurs,Fransızca Kursu,İspanyolca Kursu,İtalyanca Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BAŞAK BURAK KİŞİSEL GELİŞİM KURSUİŞÇİ BLOKLARI MAH. 1506 CAD. NO: 21 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA5320634496İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BAŞKENT KARİYER İKTİSAT KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. SELCAN APT. BLOK NO: 127 İÇ KAPI NO: 901 ÇANKAYA / ANKARA3124337213B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL BAŞKENT KAZANIM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILAY MAH. SÜMER 1 CAD. ONİKİLER APT. BLOK NO: 8 İÇ KAPI NO: 9 ÇANKAYA / ANKARA5316632436İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BEŞ YILDIZ YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. KARANFİL SK. NO: 8 İÇ KAPI NO: 14 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 15-16-17)3124195515İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BEŞADAM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUTLUKENT MAH. 1963 CAD. NO: 5 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3)3122354353Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BEYSUKENT KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUTLUKENT MAH. 2016/1 SK. NO: 12 ÇANKAYA / ANKARA5313038948İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Fransızca Kursu,Rusça Kursu,Matematik Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Almanca Kurs,Arapça Kurs Programı,Turizm ve Havacılık Personeli Mesleki İng.Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BEYTEPE TEST TEKNİĞİ KİSİSEL GELİŞİM KURSUALACAATLI MAH. 3346 CAD. NO: 60 İÇ KAPI NO: 22 ÇANKAYA / ANKARA5326072364Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BEYTEPE YABANCI DİL KURSUÜMİT MAH. 2528 SK. NO: 10 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA3122353587İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BİLBAŞAR KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. KIZILIRMAK CAD. NO: 21 ÇANKAYA / ANKARA5553961252A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),İngilizce Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BİLGEM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUSANCAK MAH. 549 CAD. NO: 6 ÇANKAYA / ANKARA5447880903Türk Dili Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BİLİM AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILAY MAH. GAZİ MUSTAFA KEMAL BUL. NO: 5 İÇ KAPI NO: 501 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 502-503-504-505-506-507-508-509-510-511)3124251091Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),
ANKARAÇANKAYAÖZEL BİLİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILAY MAH. GAZİ MUSTAFA KEMAL BUL. NO: 5 İÇ KAPI NO: 101 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 102-103-104-105-106-107-108-109-110-111)3124251091B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BİLİŞİM BİLGİDİL BİLGİSAYAR VE YABANCI DİL KURSUCUMHURİYET MAH. TUNA CAD. NO: 5 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA3122667331Bilgisayar Programcılığı,Güzel Sanatlar Bilgisayarlı Grafik kursu Programı,Web ve Mobil Programlama Kursu,Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ve Veri Analizi Kurs Programı,CISCO (CCNA) Ağ Yöneticisi Yetiştirme Kurs Programında Değişiklik Yapılması,CISCO (CCNP) Ağ Uzmanı Yetiştirme Kurs Programında Değişiklik Yapılması,Sistem ve Ağ Yönetimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,Autocad Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Kurs Programı,Bilgisayar İşletmeni Yetiştirme Kurs Programı,3D Studio Max Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Kurs Programı,Bilgisayarlı Mobilya İç Mekân Tasarımı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL BİLİŞSEL AKADEMİ YABANCI DİL KURSUFİDANLIK MAH. MİTHATPAŞA CAD. GEZGİN APT. BLOK NO: 27 İÇ KAPI NO: 7 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 8)3124338200Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Kurs,Arapça Kurs Programı,Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kursu,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Fransızca Kursu,Girişimcilik,İspanyolca Kursu,İtalyanca Kurs Programı,Japonca Dil Öğretim Kursu,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,Rusça Kursu,Stratejik Yönetim,Sermaye Piyasası ve Finansal Kurumlar Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BİR YÖN KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. BULVAR PALAS BLOK NO: 141 İÇ KAPI NO: 79 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 80)3124178009Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Fransızca Kursu,Almanca Kurs,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Mesleki İngilizce Kursu Programı,Seyahat İngilizcesi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL BİRLİK ANT KİŞİSEL GELİŞİM KURSUBİRLİK MAH. 488 SK. NO: 4B ÇANKAYA / ANKARA5319787018Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL BOĞAZİÇİ İNGİLİZCE DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. KÖK ÇARŞISI VE İŞ HANI BLOK NO: 2 İÇ KAPI NO: 175 ÇANKAYA / ANKARA3124183848İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL CANSIN KİŞİSEL GELİŞİM KURSUAKPINAR MAH. DİKMEN CAD. ATADAN APT. BLOK NO: 546A ÇANKAYA / ANKARA5072880096Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL CANYAZI YABANCI DİL KURSUÜMİT MAH. 2540 SK. NO: 27 ÇANKAYA / ANKARA3122364000İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÇANKAYA ÇAĞDAŞ BAŞARI KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMALTEPE MAH. ŞEHİT DANIŞ TUNALIGİL SK. NO: 3 İÇ KAPI NO: 9 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 10)5057371802Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Zeka Oyunları Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÇANKAYA ELİT KİŞİSEL GELİŞİM KURSUBAHÇELİEVLER MAH. 36 SK. NO: 2 A- İÇ KAPI NO: - ÇANKAYA / ANKARA5323973334Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÇANKAYA İPEK YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. ÇİFTÇİ APT. BLOK NO: 143 İÇ KAPI NO: 9 ÇANKAYA / ANKARA3124188767Fransızca Kursu,İtalyanca Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İspanyolca Kursu,İş İngilizesi Seminer Programı I,İş İngilizesi Seminer Programı II,TOEFL Seminer Programı,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,Japonca Dil Öğretim Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÇANKAYA NESNEL YABANCI DİL KURSUAYDINLAR MAH. HÜRRİYET CAD. NO: 153A ÇANKAYA / ANKARA5330502105Fransızca Kursu,Japonca Dil Öğretim Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÇANKAYA OLGU KİŞİSEL GELİŞİM KURSUAZİZİYE MAH. HOŞDERE CAD. BARIŞ APT. BLOK NO: 177 İÇ KAPI NO: 8 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 9)3124381505Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÇANKAYA SON AŞAMA YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. KÖK ÇARŞISI VE İŞHANI BLOK NO: 2 İÇ KAPI NO: 196 ÇANKAYA / ANKARA3124320022Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÇANKAYA TAÇ YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. KORAY İŞHANI BLOK NO: 1 İÇ KAPI NO: 11 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 12-13-14)5433570006Arapça Kurs Programı,Almanca Kurs,Fransızca Kursu,İspanyolca Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÇAYYOLU AKTİF İNGİLİZCE DİL KURSUPROF. DR. AHMET TANER KIŞLALI MAH. BANGABANDHU ŞEYH MUCİBURRAHMAN BUL. NO: 94 İÇ KAPI NO: 31 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 32)3122357060Almanca Kurs,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÇAYYOLU FEN CEBİR EĞİTİM KURUMLARI KİŞİSEL GELİŞİM KURSUPROF. DR. AHMET TANER KIŞLALI MAH. 2819 SK. NO: 9 ÇANKAYA / ANKARA5324461400Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Türk Dili Kursu,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÇAYYOLU ORTADOĞULULAR KİŞİSEL GELİŞİM KURSUÜMİT MAH. 2542 SK. NO: 7 ÇANKAYA / ANKARA3123222002B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÇINAR KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKÜLTÜR MAH. MİTHATPAŞA CAD. NO: 65 İÇ KAPI NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 3-4)5326428304Türk Dili Kursu,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DETAY AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKOCATEPE MAH. MEŞRUTİYET CAD. NO: 27 İÇ KAPI NO: 9 ÇANKAYA / ANKARA5541119981A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,Almanca Kurs,Matematik Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DİKMEN AMERİKANCA KÜLTÜR YABANCI DİL KURSUKEKLİK PINARI MAH. DİKMEN CAD. NO: 483A ÇANKAYA / ANKARA3124751020İtalyanca Kurs Programı,Fransızca Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Mega Hızlı Okuma Kursu,Fotografik Hafıza Teknikleri Kursu,Zeka Oyunları Kursu,İspanyolca Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DİKMEN ÇÖZÜM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU.OSMAN TEMİZ MAH. DİKMEN CAD. ÖZEL LIDERLER DIKMEN LISESI BLOK NO: 321 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA3124825252Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DİKMEN FEN BİLİMLERİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUAYDINLAR MAH. DİKMEN CAD. NO: 304 ÇANKAYA / ANKARA31248175759-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DİKMEN SINAV KİŞİSEL GELİŞİM KURSUİLKADIM MAH. DİKMEN CAD. NO: 137 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3)3124180076A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Matematik Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Türk Dili Kursu,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DİLTEK YABANCI DİL KURSUÇANKAYA MAH. BÜKREŞ CAD. ATAÇ APT. BLOK NO: 19 İÇ KAPI NO: 7 ÇANKAYA / ANKARA3124666772İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DİNAMİK AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSU100.YIL MAH. VARIŞ SK. NO: 3 İÇ KAPI NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA3128098848İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DOĞAL KİŞİSEL GELİŞİM KURSUCUMHURİYET MAH. MİTHATPAŞA CAD. NO: 38 İÇ KAPI NO: 6 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 7)5324900414Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DOKTOR FERİT FETHİ YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. KARANFİL SK. NO: 8 İÇ KAPI NO: 6 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 7-8-9)5337701852Fransızca Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DÖRT BECERİ YABANCI DİL KURSUKIZILAY MAH. GAZİ MUSTAFA KEMAL BUL. NO: 5 İÇ KAPI NO: 201 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 202-203-204-205-206-207-208-209-210-211)3124185801Fransızca Kursu,Almanca Kurs,TOEFL Seminer Programı,İş İngilizesi Seminer Programı I,Rusça Kursu,İspanyolca Kursu,İş İngilizesi Seminer Programı II,Matematik Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Seyahat İngilizcesi Kursu,Japonca Dil Öğretim Kursu,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL DÖRT MEVSİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 95 İÇ KAPI NO: 14 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 15)5076668081Türk Dili Kursu,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DÖRT TEMEL MESLEK EDİNDİRME VE YABANCI DİL KURSUFİDANLIK MAH. MİTHATPAŞA CAD. İŞ MERKEZİ BLOK NO: 29 İÇ KAPI NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 3-4)3124334044İşletme Elmanı Yetiştirme Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,Girişimcilik,İngilizce,Özel Öğretim Kurumlarına Halkla İlişkiler ve Büro Personeli Yetiştirme Kursu,AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Kurs,Uluslararası Ticaret Kursu,Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kursu,Sigortacılık Eğitimi Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Türkiye Ekonomisi,İdare Hukuku Kurs Programı,Hukuka Giriş,Finansal Yönetim Kurs Programı,Anayasa Hukuku,Sermaye Piyasası ve Finansal Kurumlar Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Stratejik Yönetim,Uluslararası İktisat,Türk Dili Kursu,Maliye Politikası,Devlet Bütçesi Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İşletmelerde Yönetim ve Organizasyon Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DURSUN GÜVEN KİŞİSEL GELİŞİM KURSUALACAATLI MAH. 3346 CAD. NO: 60 İÇ KAPI NO: 13 ÇANKAYA / ANKARA5455060699Matematik Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Türk Dili Kursu,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DUYGU KIRKIZ YABANCI DİL KURSUAŞAĞI ÖVEÇLER MAH. 1315 CAD. BÜYÜKASLAN APT. BLOK NO: 12 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA5554564900Fransızca Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL DÜNYA DİL AKADEMİSİ YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 107 İÇ KAPI NO: 97 ÇANKAYA / ANKARA3124199876İngilizce Kurs Programı,Almanca Kurs,Arapça Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ELITE SPEAKING ZONE YABANCI DİL KURSUKIZILIRMAK MAH. MUHSİN YAZICIOĞLU CAD. YONCA BLOK NO: 33 İÇ KAPI NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA5530038910İngilizce Kurs Programı,Fransızca Kursu,Rusça Kursu,İspanyolca Kursu,Almanca Kurs,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ELİT EKİP AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKOCATEPE MAH. SELANİK CAD. NO: 41A ÇANKAYA / ANKARA5321641448Türk Dili Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ELİT KİŞİSEL GELİŞİM KURSUFİDANLIK MAH. SAKARYA CAD. NO: 34 ÇANKAYA / ANKARA5053664904A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL EMEK ATA İNGİLİZCE KURSUEMEK MAH. 22 SK. NO: 17 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA3122227735Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İspanyolca Kursu,İngilizce Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ENGLİSH EXAM POİNT YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 95 İÇ KAPI NO: 13 ÇANKAYA / ANKARA3124253926İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ETKİLİ YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. KARANFİL SK. NO: 30 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 6)3124186626İngilizce Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Fotografik Hafıza Teknikleri Kursu,Mega Hızlı Okuma Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ETKİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUBİRLİK MAH. 435 CAD. NO: 79A ÇANKAYA / ANKARA5541248771A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),
ANKARAÇANKAYAÖZEL GASTRONOMİ TÜRK MUTFAĞI VE DÜNYA MUTFAKLARI MESLEK KURSUYUKARI DİKMEN MAH. ALEKSANDER DUBÇEK CAD. NO: 25A ÇANKAYA / ANKARA3124426585(Ho Re Ka) Servis Personeli (Garson) Yetiştirme Kursu,Asya Mutfağı Kurs Programı,Aşçı Kurs Programı,Pastacı Kurs Programı,Yat Mutfağı Personeli Yetiştirme Kurs Programı,Yiyecek İçecek Hizmetleri İşletmeciliği Kurs Programı,Fermente ve Distile İçecek Servis Elemanı Yetiştirme Kursu,Klasik Türk Mutfağı Kurs Programları,Peyzaj Bahçıvanı Yetiştirme Kurs Programları,(Ho Re Ka) Bulaşık Yıkama Elemanı Yetiştirme Kurs Programları,(Ho Re Ka) Ön Büro (Resepsiyon) Elemanı Yetiştirme Kursu,(Ho Re Ka) Bar Servis Personeli Yetiştirme Kursu,Profesyonel Barista ve Kahve Hazırlama Eğitimi Kurs Programı,Ekmekçilik Kurs Programı,Dünya Mutfakları Kurs Programı,Temel Pastacılık Kurs Programı,İngilizce A1 Seviyesi (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Mesleki İngilizce (Yiyecek İçecek Hizmetleri / Mutfak) (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL GENÇ BİLGİNLER KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMETİN OKTAY MAH. TEKMAN CAD. ANIL APT SİTESİ NO: 9B ÇANKAYA / ANKARA5536175239İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL GENÇ ENERJİK NİZAMİ ÇALIŞKAN OKUYAN DİNLEYEN TARTIŞAN ÜRETEN LİDER ÜSTÜN LİYAKATLI EĞİTİCİ RASYONEL(GENÇODTÜLÜLER ) KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILAY MAH. ATATÜRK BUL. KOCABEYOĞLU PASAJI BLOK NO: 84 İÇ KAPI NO: 39 ÇANKAYA / ANKARA5323562205Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Türk Dili Kursu,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL GERÇEK KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 97 İÇ KAPI NO: 34 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 37)3124181805Rusça Kursu,İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL GLOBAL IŞIK YABANCI DİL TÜRKÇE VE MATEMATİK KURSUKÜLTÜR MAH. ATAÇ 2 SK. NO: 43 İÇ KAPI NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA3124317896Japonca Dil Öğretim Kursu,Fransızca Kursu,İtalyanca Kurs Programı,Rusça Kursu,İspanyolca Kursu,TOEFL Seminer Programı,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL GÜNCEL KIZILAY KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 95 İÇ KAPI NO: 16 ÇANKAYA / ANKARA3124324554A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),
ANKARAÇANKAYAÖZEL GÜVEN ÖZENER KİŞİSEL GELİŞİM KURSUYILDIZEVLER MAH. TURAN GÜNEŞ BUL. ÖZALTIN APT. BLOK NO: 52 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA50549774249-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL GÜVENİR KİŞİSEL GELİŞİM VE YETENEK KURSUEMEK MAH. KIRIM CAD. NO: 34 İÇ KAPI NO: 7 ÇANKAYA / ANKARA3122210111A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Tıpta Uzmanlık Sınavına Hazırlık Kursu,Gitar Kursu,Rusça Kursu,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,İtalyanca Kurs Programı,Fransızca Kursu,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Almanca Kurs,İspanyolca Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL HATİCE ÇITAK KİŞİSEL GELİŞİM VE YABANCI DİL KURSUKIZILAY MAH. GAZİ MUSTAFA KEMAL BUL. NO: 19 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 4-5-6-7)3124185900Fransızca Kursu,İtalyanca Kurs Programı,Japonca Dil Öğretim Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Tıpta Uzmanlık Sınavına (TUS) Hazırlık Kurs Programı,Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavına Hazırlık Kursu,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,İspanyolca Kursu,Kürtçe Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Arapça Kurs Programı,Almanca Kurs,Rusça Kursu,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL HIZLI BAŞARI KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILAY MAH. NECATİBEY CAD. ÇINAR APT. BLOK NO: 23 İÇ KAPI NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA5444045916Arapça Kurs Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL HİTİT BİLGİSAYAR KURSUKIZILAY MAH. FEVZİ ÇAKMAK 1 SK. NO: 24 İÇ KAPI NO: 29 ÇANKAYA / ANKARA3122305520Bilgisayarla Muhasebe Kurs,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik (SMMM) Staja Giriş Sınavına Hazırlık Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Bilgisayar İşletmeni Yetiştirme Kurs Programı,Üretim Odaklı Bilgi İletişim Teknolojisi Eğitimleri 9-12 Yaş Grubu Kursu,Yazılım Geliştirici Yetiştirme Kurs Programı,Grafik ve Web Tasarımcısı Yetiştirme Kurs Programı,Piyano Kurs Programı,Bağlama Kurs Programı,Keman Kursu,Gitar Kursu,Yan Flüt Kursu Programı,Almanca Kurs,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL IRMAK KİŞİSEL GELİŞİM KURSUBAYRAKTAR MAH. VEDAT DALOKAY CAD. NO: 58A ÇANKAYA / ANKARA5077918925Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL İDEAL MODERN KİŞİSEL GELİŞİM KURSUFİDANLIK MAHALLESİ MİTHATPAŞA CADDESİ N0: 27/4 KIZILAY-ÇANKAYA/ANKARA3124343940İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL İLERİ NESİL GELİŞİM İLETİŞİM ( İ.N.G.İ) KİŞİSEL GELİŞİM KURSUEMEK MAH. KIRIM CAD. NO: 50AA ÇANKAYA / ANKARA50710142069-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL İYİ TERCİH KİŞİSEL GELİŞİM KURSUCUMHURİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 61 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 6)5526679506İngilizce Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kursu Programı,Türk Dili Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL İZ DİL KURSUCUMHURİYET MAH. ATATÜRK BUL. TÜRK KONUT İŞHANI SİTESİ NO: 79-81 İÇ KAPI NO: 12 ÇANKAYA / ANKARA3124301530İtalyanca Kurs Programı,İlahiyat Programlarını Destekleme Kursu,Fransızca Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL JUST FOR SPEAKİNG (JFS) YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. ÇELİK İŞ HANI BLOK NO: 18 İÇ KAPI NO: 9 ÇANKAYA / ANKARA3124171073İngilizce Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KADİR ÖZTÜRK KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILAY MAH. GAZİ MUSTAFA KEMAL BUL. NO: 16 İÇ KAPI NO: 7 ÇANKAYA / ANKARA5455250734A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Türk Dili Kursu,Matematik Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KAPSAM AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUTLUKENT MAH. 2011 SK. NO: 1/38 ÇANKAYA / ANKARA5358879935Türk Dili Kursu,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KARACA ENGLİSH HOUSE DİL KURSUPROF. DR. AHMET TANER KIŞLALI MAH. 2818 CAD. NO: 8 ÇANKAYA / ANKARA5326072364Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Seyahat İngilizcesi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KAYNAK ALMANCA YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. BULVAR PALAS BLOK NO: 141 İÇ KAPI NO: 108 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 109)3124182726Seyahat İngilizcesi Kursu,Almanca Kurs,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL KIZILAY DÖRT BECERİ YABANCI DİL KURSUKIZILAY MAH. GAZİ MUSTAFA KEMAL BUL. NO: 5 İÇ KAPI NO: 402 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 403-404-405-406-407-408-409-410-411)5438390166Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Almanca Kurs,Arapça Kurs Programı,Fransızca Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İspanyolca Kursu,İtalyanca Kurs Programı,Rusça Kursu,Seyahat İngilizcesi Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL KIZILAY FİNAL KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILAY MAH. ATATÜRK BUL. NO: 74 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2)5367203048Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KIZILAY GARANTİ YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. KÖK ÇARŞISI VE İŞHANI BLOK NO: 2 İÇ KAPI NO: 9 ÇANKAYA / ANKARA3124175949KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),İngilizce Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL KIZILAY GÜLHANE AKADEMİK BAŞARI KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 95 İÇ KAPI NO: 18 ÇANKAYA / ANKARA5074276002Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KIZILAY JUST ENGLİSH YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. KÖK ÇARŞISI VE İŞHANI BLOK NO: 2 İÇ KAPI NO: 187 ÇANKAYA / ANKARA5337084623İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Almanca Kurs,İspanyolca Kursu,Rusça Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KIZILAY MARKA PİRAMİT KİŞİSEL GELİSİM KURSUKOCATEPE MAH. MEŞRUTİYET CAD. NO: 27 İÇ KAPI NO: 7 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 25-26-27-28)5056813148İngilizce Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Matematik Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KIZILAY PAYDA KİŞİSEL GELİŞİM KURSUCUMHURİYET MAH. MİTHATPAŞA CAD. NO: 30 İÇ KAPI NO: 28 ÇANKAYA / ANKARA5077374096A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KIZILAY ŞİFRE EĞİTİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKOCATEPE MAH. MEŞRUTİYET CAD. NO: 27 İÇ KAPI NO: 13 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 14-15-16)5552979927Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KIZILAY TAÇ DİKSİYON VE YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. KORAY İŞ HANI BLOK NO: 1 İÇ KAPI NO: 15 ÇANKAYA / ANKARA5433570006Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KIZILAY VİZYON KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. ÇELİK İŞ HANI BLOK NO: 18 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA5535979840Seyahat İngilizcesi Kursu,TOEFL Seminer Programı,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,Almanca Kurs,Fransızca Kursu,Rusça Kursu,İspanyolca Kursu,İtalyanca Kurs Programı,Eğiticinin Eğitimi Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,Arapça Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL KUĞU YABANCI DİL KURSUKIZILAY MAH. FEVZİ ÇAKMAK 1 SK. NO: 24 İÇ KAPI NO: 25 ÇANKAYA / ANKARA3122310085İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL KÜÇÜK DÜNYA YABANCI DİL KURSUSANCAK MAH. 510 SK. NO: 14B ÇANKAYA / ANKARA3124393829İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Fransızca Kursu,Arapça Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL KÜÇÜK KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKOCATEPE MAH. MEŞRUTİYET CAD. NO: 27 İÇ KAPI NO: 17 ÇANKAYA / ANKARA3124258069Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),
ANKARAÇANKAYAÖZEL LONDON BRIDGE YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. KÖK ÇARŞISI VE İŞHANI BLOK NO: 2 İÇ KAPI NO: 178 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 179-180-181-182-183-184-185-186)3124170090Rusça Kursu,İspanyolca Kursu,İtalyanca Kursu Programı,Fransızca Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Almanca Kurs,
ANKARAÇANKAYAÖZEL MANTIK VE İNGİLİZCE LİSANINI GELİŞTİRME OKUTMA(MİLGO)KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 95 İÇ KAPI NO: 17 ÇANKAYA / ANKARA5300306780Türk Dili Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL MARS KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUTLUKENT MAH. 1986 CAD. NO: 12 ÇANKAYA / ANKARA5453976632Mega Hızlı Okuma Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Zeka Oyunları Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL MEHMET UZ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. KARANFİL SK. NO: 51 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA3124185107Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),
ANKARAÇANKAYAÖZEL MENGÜTAŞ DİL EĞİTİM MERKEZİ KURSUKÜLTÜR MAHALLESİ, MİTHATPAŞA CADDESİ, NO:45/8, KIZILAY3122316757Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,İlahiyat Programlarını Destekleme Kursu,Fransızca Kursu,İspanyolca Kursu,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,Japonca Dil Öğretim Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL MERAKLI İSTEKLİ NESİL DİLEYEN İNSANLAR (MİNDİ) AKADEMİ YABANCI DİL VE KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKOCATEPE MAH. MEŞRUTİYET CAD. NO: 27 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4)5421359266Almanca Kurs,Arapça Kurs Programı,Fransızca Kursu,Rusça Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İspanyolca Kursu,İtalyanca Kurs Programı,Seyahat İngilizcesi Kursu,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL METROPOL KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEBUSEVLERİ MAH. İLLER CAD. NO: 4 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3)3122314499A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL MEVLÜT ÇİFTÇİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKÜLTÜR MAH. DR.MEDİHA ELDEM SK. NO: 53A ÇANKAYA / ANKARA5383861911Almanca Kurs,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL MİRCAN AKADEMİ KUAFÖRLÜK GÜZELLİK KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 107 İÇ KAPI NO: 96 ÇANKAYA / ANKARA3124266060Epilasyon Uygulayıcısı Kurs Programı,Kadın Kuaförü Kurs Programı,Masaj Uygulayıcısı Kurs Programı,Eğiticinin Eğitimi Kursu,Mesleki İngilizce Kursu Programı,Kuaförlük Kursu Programı,Güzellik Uzmanı Kurs Programı,Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı Kurs Programı,Makyaj Uygulayıcısı Kurs Programı,Manikür Uygulayıcısı (Manikürist) Kurs Programı,Erkek Kuaförü Kurs Programı,Seri Atışlı (Ütüleme) Diode Lazer Epilasyon Kurs Programı,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Girişimcilik,
ANKARAÇANKAYAÖZEL MODERN ANALİTİK TEKNİK BİREYLER KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. KARANFİL SK. NO: 50A ÇANKAYA / ANKARA3124183800Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),
ANKARAÇANKAYAÖZEL MODERN ORTADOĞU YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. ENGÜRÜ İŞ HANI SİTESİ NO: 107 İÇ KAPI NO: 75 ÇANKAYA / ANKARA3124256464Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL MR. B ENGLISH CLUB YABANCI DİL KURSUMUTLUKENT MAH. 2016/1 SK. NO: 4 ÇANKAYA / ANKARA5359352848Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL NET KAZANIM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. KONUR SK. BALIKÇIOĞLU APT. BLOK NO: 32 İÇ KAPI NO: 10 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 11-9)5447290389Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Türk Dili Kursu,Matematik Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL NİLA DİL KURSUCEVİZLİDERE MAH. CEVİZLİDERE CAD. NO: 47A ÇANKAYA / ANKARA3124733353
ANKARAÇANKAYAÖZEL NİLGÜN BÜLBÜL KİŞİSEL GELİSİM KURSUFAKÜLTELER MAH. CEMAL GÜRSEL CAD. NO: 81 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 4)5468040729Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Matematik Kurs Programı,Türk Dili Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL OKUTARAK DÜŞÜNDÜREN TEST ÜRETEN LİMİTSİZ ÜRETKEN LİSAN EĞİTİM REHBERLİĞİ (ODTÜLÜLER) KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUTLUKENT MAH. DOĞAN TAŞDELEN BUL. NO: 33 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA3122353503Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Matematik Kurs Programı,Girişimcilik,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Rusça Kursu,Fransızca Kursu,Arapça Kurs Programı,Özel Öğretim Kurumlarına Halkla İlişkiler ve Büro Personeli Yetiştirme Kursu,AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Kurs,Türk Dili Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Almanca Kurs,İtalyanca Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL OKUYAN DOĞRULAYAN TESTEDEN UZGÖRÜŞLÜLER (ODTULÜLER) KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. KARANFİL SK. ÖZEL MASA TEMEL LISESI BLOK NO: 31 ÇANKAYA / ANKARA3124181804B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ON NUMARA KİŞİSEL GELİŞİM KURSUDUMLUPINAR MAH. GALİP ERDEM CAD. NO: 44 ÇANKAYA / ANKARA3128098848Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL OPTİMUM BAŞARI KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILIRMAK MAH. YÜCEL SEÇKİNER CAD. NO: 24A ÇANKAYA / ANKARA3122204445Satranç Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kursu Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ORAN ÇÖZÜM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUDUMLUPINAR MAH. GALİP ERDEM CAD. NO: 46 ÇANKAYA / ANKARAB Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kursu Programı,Matematik Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Almanca Kurs,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ORAN PUSULA KİŞİSEL GELİŞİM KURSUDUMLUPINAR MAH. TURAN GÜNEŞ BUL. NO: 173A ÇANKAYA / ANKARA50732103489-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Türk Dili Kursu,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ORTADOĞULULAR YABANCI DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 135 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA3124188840İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL OSPREY INTERNATIONAL AKADEMİ YABANCI DİL KURSUSANCAK MAH. 507 SK. NO: 9 ÇANKAYA / ANKARA5387247497Arapça Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÖVEÇLER İNGİLİZCE KÜLTÜR YABANCI DİL KURSUATA MAH. LİZBON CAD. NO: 119A ÇANKAYA / ANKARA5422878701Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÖVEÇLER SİMYA KİŞİSEL GELİŞİM KURSUÖVEÇLER MAH. KABİL CAD. SEZGİN KESKİN EĞİTİM KURUMLARI BLOK NO: 13 ÇANKAYA / ANKARA3124724477Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Matematik Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÖZCE YABANCI DİL KURSUKIZILAY MAH. ATATÜRK BUL. NO: 96 ÇANKAYA / ANKARA3124187161Fransızca Kursu,Rusça Kursu,İspanyolca Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÖZTEK YABANCI DİL KURSUKOCATEPE MAH. BAYINDIR 2 SK. NO: 59 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA3124256065Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Japonca Dil Öğretim Kursu,Almanca Kurs,Mega Hızlı Okuma Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL PERFECT ENGLISH ÇANKAYA DİL KURSUYILDIZEVLER MAH. TURAN GÜNEŞ BUL. NO: 12 İÇ KAPI NO: 6 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 7)3124419984İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL PERFECT ENGLISH KIZILAY DİL KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. KÖK ÇARŞISI VE İŞHANI BLOK NO: 2 İÇ KAPI NO: 151 ÇANKAYA / ANKARA3124171055TOEFL Seminer Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL PERMA AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUSANCAK MAH. TURAN GÜNEŞ BUL. NO: 23 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA5323844265Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL POZİTİF İNGİLİZCE DİL KURSU.ÜNİVERSİTELER MAH. BİLKENT 2. CADDE KÜME EVLERİ NO: 3 A- İÇ KAPI NO: 36- ÇANKAYA / ANKARA3122664956İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL PUZA DİL VE MATEMATİK KURSUBARBAROS MAH. GÜNİZ SK. NO: 44 İÇ KAPI NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA3124273174Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),İngilizce Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL REHBER PERMA AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUSANCAK MAH. TURAN GÜNEŞ BUL. NO: 23 İÇ KAPI NO: 4 ÇANKAYA / ANKARA5323844265KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ROTA BAŞARI KİŞİSEL GELİŞİM KURSUOSMAN TEMİZ MAH. 1024 CAD. NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA5326701793Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL SAĞLIKLI YAŞAM VE KİŞİSEL GELİŞİM KURSUREMZİ OĞUZ ARIK MAH. TUNUS CAD. ANKARA APT. BLOK NO: 44 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA3124379609Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Eğiticinin Eğitimi Kursu,İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu,Üst Düzey Yönetici Asistanı Yetiştirme,Girişimcilik,Site ve Apartman Yöneticiliği Kurs Programı,Uluslar Arası Tur Liderliği Kurs Programı,Kargo ve Posta Kurs Programı,Hava Yolları İşletmeciliği Kursu Programı,Otel İşletmeciliği Kursu Programı,Seyahat Acentası İşletmeciliği Kursu,Kişiye Özel Sağlıklı ve Zindelikli Yaşam Eğitimenliği Kursu,Almanca Kurs,Rusça Kursu,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,Japonca Dil Öğretim Kursu,Türk Dili Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Tıpta Uzmanlık Sınavına Hazırlık Kursu,Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Kurs Programı,Seyahat İngilizcesi Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kursu,Sigortacılık Eğitimi Kurs Programı,Pilates Eğitimi 1. Seviye (Hayat Boyu Programı),Pilates Eğitimi 2. Seviye (Hayat Boyu Programı),Esneme Ve Nefes Teknikleri (Hayat Boyu Programı),Vücut Geliştirme Ve Fitness Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),Wellness (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL SANAT YAZ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILAY MAH. ŞEHİT ADEM YAVUZ SK. KUMRULAR İŞ MERKZ BLOK NO: 17 İÇ KAPI NO: 10 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 11)5324373201Zeka Oyunları Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL SEDA YEKELER YABANCI DİL KURSUBEYTEPE MAH. PİRİ REİS CAD. NO: 2/6 ÇANKAYA / ANKARA3124281416İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL SERDAR KİŞİSEL GELİŞİM VE MÜZİK KURSUBALGAT MAH. ZİYABEY CAD. NO: 41 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2)3122871626Matematik Kurs Programı,İtalyanca Kurs Programı,Gitar Kursu,Keman Kursu,Solfej - Şarkı Söyleme Kursu,Viyolonsel Kursu,Piyano Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İspanyolca Kursu,Rusça Kursu,Fransızca Kursu,TOEFL Seminer Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL SIHHİYE KÜLTÜR KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKORKUTREİS MAH. NECATİBEY CAD. METOD EĞİTİM KURUMLARI BLOK NO: 10- İÇ KAPI NO: - ÇANKAYA / ANKARA3122290575KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL SONSUZ EĞİTİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILAY MAH. İZMİR 2 CAD. NO: 43 İÇ KAPI NO: 17 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 18-19-20-21-22)3124250409Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Türk Dili Kursu,İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Almanca Kurs,
ANKARAÇANKAYAÖZEL SÖZ YABANCI DİL KURSUFİDANLIK MAH. MİTHATPAŞA CAD. H.ERSAN İŞ MERKEZİ BLOK NO: 23 İÇ KAPI NO: 7 ÇANKAYA / ANKARA3124321716İngilizce Kurs Programı,Arapça Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı (Uzaktan Öğretim),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ŞAFAK SANAT MERKEZİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUAYDINLAR MAH. DİKMEN CAD. NO: 326 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA55411123479-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL TEKDİL ARTI İNGİLİZCE YABANCI DİL KURSUPROF. DR. AHMET TANER KIŞLALI MAH. 2756 SK. ORUN VİLLALARI BLOK NO: 6 ÇANKAYA / ANKARA3122421838İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL TEKDİL İNGİLİZCE ÖĞRENİM MERKEZİ KURSU ÇAYYOLU ŞUBESİPROF. DR. AHMET TANER KIŞLALI MAH. 2756 SK. NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA3122421838Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL TEKDİL YABANCI DİL KURSU (KARANFİL ŞUBESİ)MEŞRUTİYET MAH. KARANFİL SK. NO: 8 İÇ KAPI NO: 18 ÇANKAYA / ANKARA3124179900
ANKARAÇANKAYAÖZEL TEST ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME TEKNİKLERİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. S.E. KOYLAOĞLU APT. BLOK NO: 7 İÇ KAPI NO: 6 ÇANKAYA / ANKARA5336252282Almanca Kurs,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,Arapça Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Fransızca Kursu,İspanyolca Kursu,Mesleki İngilizce Kursu Programı,Seyahat İngilizcesi Kursu,İtalyanca Kurs Programı,Japonca Dil Öğretim Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Turizm ve Havacılık Personeli Mesleki İng.Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL TIPTA UZMANLIK SINAVINDA MODERN EĞİTİM REHBERİ (TUSMER) KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. MENDERES İŞHANI BLOK NO: 9 İÇ KAPI NO: 11 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 12-13-14)5332624488Tıpta Uzmanlık Sınavına (TUS) Hazırlık Kurs Programı,Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavına Hazırlık Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Almanca Kurs,
ANKARAÇANKAYAÖZEL TUNALI KİŞİSEL GELİŞİM KURSUDOĞUŞ MAH. BALLIBABA SK. NO: 83 ÇANKAYA / ANKARA5315972833Mesleki İngilizce Kursu Programı,Fransızca Kursu,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Almanca Kurs,Rusça Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL TURUNCU KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUTLUKENT MAH. 1963 CAD. NO: 8 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3)3122364442İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Türk Dili Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL TUZKAYA KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUTLUKENT MAH. 1963 CAD. NO: 5/1 ÇANKAYA / ANKARA5063596966İngilizce Kurs Programı,Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,Almanca Kurs,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ YABANCI DİL KURSUGÜVENEVLER MAH. CİNNAH CAD. NO: 20 ÇANKAYA / ANKARA3124263727Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Rusça Kursu,TOEFL Seminer Programı,İspanyolca Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL TÜRK JAPON VAKFI YABANCI DİL KURSUORAN MAH. FERİT RECAİ ERTUĞRUL CAD. NO: 2 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA3124911748Japonca Dil Öğretim Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL UĞUR PUZA AKADEMİ DİL KURSU100.YIL MAH. KULELİ CAD. ATAKULE GYO BLOK NO: 3 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 4-5)3124464464İngilizce Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ULAK EĞİTİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUFİDANLIK MAH. ZİYA GÖKALP CAD. ŞENER ONAR İŞ MERKEZİ BLOK NO: 23 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 6-7-8-9)5334866365Arapça Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,İş İngilizesi Seminer Programı I,İş İngilizesi Seminer Programı II,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,3D Studio Max Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Kurs Programı,Seyahat İngilizcesi Kursu,Yazılımcı Yetiştirme Kurs Programı,Autocad Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ULUÇ KİŞSEL GELİŞİM KURSUCUMHURİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 71 İÇ KAPI NO: 45 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 46-47)5547857370İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÜÇ ÇÖZEN KALEM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUPROF. DR. AHMET TANER KIŞLALI MAH. 2817 SK. NO: 4 ÇANKAYA / ANKARA5325541269İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÜÇGEN KİŞİSEL GELİŞİM KURSUFİDANLIK MAH. ZİYA GÖKALP CAD. ŞENER ONAR İŞ MERKEZİ BLOK NO: 23 İÇ KAPI NO: 36 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 37-38-39)3124351555KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÜMİTKÖY AMERİKANCA KÜLTÜR YABANCI DİL KURSUÜMİT MAH. 2494/2 SK. NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA3122350253Almanca Kurs,Fransızca Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÜMİTKÖY SINAV KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUTLUKENT MAH. 2074 SK. NO: 5/1 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2)3122354515İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Türk Dili Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÜMİTKÖY TAD YABANCI DİL KURSUÜMİT MAH. 2483 CAD. NO: 35 ÇANKAYA / ANKARA3122353524İspanyolca Kursu,Almanca Kurs,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ÜTOPYA SENKRON SANAT VE KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUTLUKENT MAH. 2024 CAD. NO: 10 ÇANKAYA / ANKARA3123277327Keman Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Bağlama Kurs Programı,Bateri Kursu,Bale Hazırlık Seviye Kurs Programı,Seviyeli Bale Temel Eğitimi Kurs Programı,İleri Seviye Bale Eğitimi Kurs Programı,Modern Dans Kursu Programı,Resim Kursu Programı,Solfej - Şarkı Söyleme Kursu,Yağlı Boya Tekniği Resim Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Piyano Kurs Programı,Gitar Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL VEKTÖR FEN KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 107 İÇ KAPI NO: 54 ÇANKAYA / ANKARA5065276955Türk Dili Kursu,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Eğiticinin Eğitimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL VİP TEMEL MATEMATİK FONKSİYONLARI (TMF) KİŞİSEL GELİŞİM KURSUMUSTAFA KEMAL MAH. 2127 CAD. KILIÇ OFFİCE BLOK NO: 9 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA5546970212Matematik Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL WALL STREET ENGLISH ÇAYYOLU İNGİLİZCE KURSUPROF. DR. AHMET TANER KIŞLALI MAH. BANGABANDHU BULVARI BUL. ÖZÇELİK İMAJ İŞ MERKEZİ BLOK NO: 94 İÇ KAPI NO: 28 ÇANKAYA / ANKARA3122407575İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL WALL STREET ENGLISH KIZILAY İNGİLİZCE KURSUMEŞRUTİYET MAH. ATATÜRK BUL. NO: 97 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-4-5)3124196680İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL YAREN KİŞİSEL GELİŞİM KURSUÇİĞDEM MAH. 1549 CAD. NO: 11D ÇANKAYA / ANKARA3122842204Zeka Oyunları Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Eğiticinin Eğitimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL YAŞAM BOYU MESLEK EDİNDİRME KURSUKIZILAY MAH. ELGÜN SK. NO: 2 ÇANKAYA / ANKARA3122322624Bilgisayar İşletmeni Yetiştirme Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL YAŞAMKENT FİNAL VİP KİŞİSEL GELİŞİM KURSUYAŞAMKENT MAH. 3250 CAD. NO: 26C ÇANKAYA / ANKARA3125447777Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Türk Dili Kursu,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL YENİ ANKA MESLEK EDİNDİRME KURSUMEŞRUTİYET MAH. MEŞRUTİYET CAD. ÇELİK İŞ HANI BLOK NO: 18 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA3124170052Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı Kurs Programı,Makyaj Uygulayıcısı Kurs Programı,Gayrimenkul Danışmanlığı Kurs Programı,AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Kurs,Girişimcilik,Özel Eğitim Alanında Yardımcı Elaman Yetiştirme Kursu Programı,Emlakçılık,Çocuk Bakımı-Gelişimi ve Eğitimi Elemanı Yetiştirme Kursu,Temel Emlâkçılık Hizmetleri Kursu,Emlak Danışmanlığı ve Konut Finansmanı Tanıtım ve Pazarlama Temsilciliği (Mortgage Brokerlığı) Kurs Programı,Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kursu,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Site ve Apartman Yöneticiliği Kurs Programı,İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu,Halkla İlişkiler Kursu Programı,Sigortacılık Eğitimi Kurs Programı,Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kursu,Temel Yöneticilik Kurs Programı,Pazarlama Yönetimi Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Konuşma Eğitimi (Diksiyon) Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),İnsan Kaynakları Yönetimi Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Site ve Apartman Yöneticiliği Kurs Programı (Uzaktan Öğretim),Eğitimcinin Eğitimi Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Emlak Danışmanlığı ve Konut Finansmanı Tanıtım ve Pazarlama Temsilciliği (Mortgage Brokerliği) Kurs Programı (Uzaktan Öğretim),İngilizce Kurs Programı (Uzaktan Öğretim),Motorlu Kara Taşıtı Ticareti Kurs Programı,Aile Danışmanı (HBO - Uzaktan Eğitim),Dış Ticaret Elemanı Yetiştirme Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),İnternet Tabanlı Emlak Danışmanlığı Kursu (Uzaktan Eğitim),İnternet Tabanlı Konut Finansmanı Tanıtım ve Pazarlama Danışmanlığı Kursu (Uzaktan Eğitim),Diksiyon (Etkili Konuşma) Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Güzel Konuşma Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Temel Emlakçılık Hizmetleri Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Üst Düzey Yönetici Asistanı Yetiştirme Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Yönetici Sekreterlik Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Bilgisayarla Muhasebe (Uzaktan Eğitim),Masaj Uygulayıcısı Kurs Programı,Masaj Uygulayıcı (Hayat Boyu Programı),Kişisel Gelişim (Hayat Boyu Programı),Türk İşaret Dili (Tid) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),Çocuk Bakım Elemanı (Hayat Boyu Programı),Aile Danışmanı (Hayat Boyu Programı),
ANKARAÇANKAYAÖZEL YENİ REHBER AKADEMİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUCUMHURİYET MAH. MİTHATPAŞA CAD. NO: 30 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 6-7-8)5056727511İngilizce Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Türk Dili Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL YILDIZ BERK KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILAY MAH. SÜMER 2 CAD. AKMAN APT BLOK NO: 27 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA5378635638Turizm ve Havacılık Personeli Mesleki İng.Programı,Mesleki İngilizce Kursu Programı,Almanca Kurs,Fransızca Kursu,İtalyanca Kurs Programı,İspanyolca Kursu,Arapça Kurs Programı,Rusça Kursu,Türk Dili Kursu,İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Seyahat İngilizcesi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL YILDIZ DİL YABANCI DİL KURSUYUKARI DİKMEN MAH. 636 CAD. NAZLI CANLAR SİTESİ A BLOK NO: 10B ÇANKAYA / ANKARA5058130392İspanyolca Kursu,Rusça Kursu,Almanca Kurs,Fransızca Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL YILDIZ FEN BİLİMLERİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUSANCAK MAH. 507 SK. NO: 14-16 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 6)5424817575Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL YÜKSEK DÜZEY SEVİYE İNGİLİZCE KURSUKIZILAY MAH. GAZİ MUSTAFA KEMAL BUL. NO: 5 İÇ KAPI NO: 701 ÇANKAYA / ANKARA3124190740İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL YÜKSELİŞ AÇIKÖĞRETİM BİLGİSAYAR İNGLİZCE KURSUKIZILAY MAH. İZMİR 2 CAD. NO: 43 İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA / ANKARA3124336874Bilgisayarla Muhasebe Kurs,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Yönetici Sekreterlik Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL YÜKSELİŞ KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIZILAY MAH. İZMİR 2 CAD. NO: 43 İÇ KAPI NO: 5 ÇANKAYA / ANKARA3124196540Almanca Kurs,Türk Dili Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),İngilizce Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ZAFER TEK YILDIZ KİŞİSEL GELİSİM KURSUKOCATEPE MAH. ZİYA GÖKALP CAD. ANADOLU HAN BLOK NO: 14 İÇ KAPI NO: 4 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 5-6-7)5322111513İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ZEYNEP YÖRÜK KİŞİSEL GELİŞİM KURSUEMEK MAH. 30 SK. NO: 43 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA54321450569-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,7-10 Yaş Grubu Yaratıcı Drama Kurs Programı,11-14 Yaş Grubu Yaratıcı Drama Kurs Programı,15-18 Yaş Grubu Yaratıcı Drama Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Almanca Kurs,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),
ANKARAÇANKAYAÖZEL ZİRVE EVRENSEL DEĞERLENDİRME KAMPÜS VİP KİŞİSEL GELİŞİM KURSUOSMAN TEMİZ MAH. İLKER CAD. NO: 16-18 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA (DİĞER İÇ KAPILAR: 2)5325781171Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Okul Öncesi Müzik Eğitimi Kursu Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,Türk Dili Kursu,
ANKARAÇANKAYAÖZEL ZÜMRÜDÜ ANKA DİL KURSUREMZİ OĞUZ ARIK MAH. ATATÜRK BUL. BULVAR İŞHANI BLOK NO: 223B ÇANKAYA / ANKARA3124266460Almanca Kurs,
ANKARAÇANKAYATÜRK İNGİLİZ KÜLTÜR DERNEĞİ ÖZEL YABANCI DİL KURSUKAVAKLIDERE MAH. BESTEKAR CAD. NO: 32 İÇ KAPI NO: 1 ÇANKAYA / ANKARA3124191844İş İngilizesi Seminer Programı I,İş İngilizesi Seminer Programı II,TOEFL Seminer Programı,
4.8/5 - (10 Değerlendirme )

Yorum yapın

Uzmana Sor
1
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?